Skip to main content

Koszyk

System dachowy EuroFala to najlepsze połączenie jakości i ceny co sprawia, że jest on naturalnym wyborem na wszelkiego rodzaju budynki znajdujące się w gospodarstwach rolnych, zarówno mieszkalne jak i te bezpośrednio związane z hodowlą zwierząt oraz produkcją rolną. Dostępność różnych wersji kolorystycznych oraz długości powoduje, iż system dachowy EuroFala można dostosować nie tylko do wymagań estetycznych, ale również ekonomicznych i użytkowych obiektów.

Wykorzystanie wyjątkowych surowców do produkcji powoduje, iż materiały włókno-cementowe są szczególnie odporne na agresywne substancje, które mogą na nie działać w obiektach rolnych: kwaśne deszcze, sole, potasy, amoniak, chlor. W rezultacie są idealnym rozwiązaniem dla budynków, które będą użytkowane w wymagających warunkach atmosferycznych oraz eksploatacyjnych.

Materiały włókno-cementowe nie ulegają korozji, a wystawienie ich na działania szkodliwych oparów oraz gazów nie powoduje ich osłabienia. Dzięki temu można je wykorzystywać w miejscach oraz budynkach o wysokiej koncentracji substancji biochemicznych-oborach, chlewniach, kurnikach czy wreszcie magazynach soli i nawozów.

EuroFala najwyższa jakość

Jakość płyt włókno-cementowych EuroFala wyprodukowanych zgodnie z normą europejską PN-EN 494  jest badana nieustanie w laboratoriach w Polsce oraz Danii, a potwierdzona została przez badania techniczne i wydane atesty przez polskie instytucje i jednostki certyfikujące.

Na terenie RP płyty faliste włókno-cementowe EuroFala objęte są 15-letnią gwarancją, nawet jeśli użytkowane są w tak ciężkich warunkach jak obory, chlewnie czy kurniki.

Join the discussion 10 komentarzy

 • OHZ pisze:

  Firma godna polecenia.Dobry kontakt,kompetentne doradztwo,dostawa na czas i przyzwoita cena płyt.Ważne dla mnie było to ,że jest to oryginalna Eurofala produkowana w Polsce a nie zamiennik niewiadomego pochodzenia.Z jakości jestem bardzo zadowolony.

 • Dekarz pisze:

  Szanowni Państwo-firmo „Cetonit”
  Serdecznie i najmocniej dziękuję za ekspresową realizację mojego zamówienia,życzliwą pomoc telefoniczną,szybki kontakt mailowy-czyli ogólnie za profesjonalizm i solidność.W przeciwieństwie do „składu fabrycznego” w moim mieście Wy sprawę załatwiliście „na już”.

 • Bolesław pisze:

  Bardzo dobry produkt,łatwy w montażu,szybkie krycie.Dużo daje film o montażu płyt na Waszej stronie.Pomoc w wyliczeniach,szybkość realizacji ,elastyczność i rzetelność z Państwa strony bardzo sobie cenię.Serdecznie dziękuję za realizację i polecam firmę „Cetonit”i produkty Eurofala.

 • Mariusz pisze:

  Kupiłem już kolejny dach w Cetonit. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i podejścia do klienta,bardzo szybka i profesjonalna pomoc na każdym etapie mojej inwestycji ze strony właścicielki,zainteresowanie ze strony przedstawiciela handlowego p.Jarosława również sobie bardzo cenię.Mogę naprawdę polecić każdemu tą firmę.Dziękuję za pomoc.

 • Rolnik z Pomorza pisze:

  Miałem okazję w przyzwoitej cenie zakupić u Państwa dach.Poważne podejście i chęć dzielenia się wiedzą nt.pokryć budynków gospodarczych miło mnie zaskoczyły.Mogę polecić innym .

 • Artur Elbląg pisze:

  Materiał bardzo dobry,sprawdza się u mnie rewelacyjnie na oborach i stajni dla koni.Profesjonalne podejście i szybka dostawa oraz bardzo dobra cena to przemawiało za wyborem firmy Cetonit,nie zawiodłem się.POLECAM.

 • Monika pisze:

  Mimo tego,że w oborze jest sporo krów i dużo wilgoci na płytach nie skrapla się woda.Jest to dobry materiał.Na dachu leży u mnie już kilkanaście lat,blacha wytrzymała 5 lat.Cena jest niezła.Dobra obsługa i bardzo szybki transport,O.K.

 • woj.Pomorskie pisze:

  W przypadku współpracy z Państwa firmą wystarczą dwa słowa: profesjonalizm i rzetelność.Życzę sobie więcej takich firm w branży dachowej.

 • Wit pisze:

  Bardzo dobre pokrycie na budynek hodowlany, nie skrapla się para wodna oraz rozstaw łat co 1,17 metra daje oszczędność drewna ,ja jestem bardzo zadowolony z jakości pokrycia i ceny.

 • Henryk pisze:

  Świetny produkt na magazyny zboża w dobrej cenie, ja jestem bardzo zadowolony…

Leave a Reply

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akcetpuj