Skip to main content

Koszyk

EuroFala – ekologiczny zamiennik eternitu

Płyty EuroFala – ekologiczny zamiennik eternitu wykonane są z naturalnych, przyjaznych środowisku surowców, takich jak cement, celuloza oraz woda. Poddawane są recyklingowi, co oznacza, że mogą być używane wielokrotnie, a oddziaływanie tego procesu na środowisko jest znikome.

Wiele budynków istniejących w gospodarstwach rolnych wymaga remontów. Często jednak nie wystarczą jedynie drobne poprawki, a konieczna jest kompleksowa modernizacja, nie tylko elewacji, ale również wnętrz oraz pokrycia dachowego. Wśród nich jest wiele budynków, zbudowanych w latach 1960-90, które posiadają pokrycie starego typu i wymagają niezbędnych zmian podnoszących nowoczesność całego obiektu.

System dachowy EuroFala został tak zaprojektowany, aby jego wykorzystanie w takich przypadkach było  optymalne. Dlatego posiada podobne formaty, kształty oraz profile, które idealnie pasują na wymianę pokryć starego typu jak eternit.

To, co przede wszystkim wyróżnia system dachowy EuroFala od starych pokryć to fakt, iż został on wyprodukowany z ekologiczno materiału nowej generacji, bezpiecznego dla zdrowia ludzi, o wysokich parametrach wytrzymałościowych.

EuroFala - ekologiczny zamiennik eternitu

EuroFala – ekologiczny zamiennik eternitu

Korzystanie z systemu dachowego EuroFala jako pokrycia na wymianę bardzo często pozwala na uniknięcie kosztów przebudowy całej konstrukcji dachowej, a tym samym znacznemu obniżeniu kosztów całej inwestycji.
Ponadto elementy systemu, takie jak nowoczesne akcesoria wykończeniowe, montażowe, wentylacyjne oraz płyty świetlikowe znacznie podniosą standard dachu. Natomiast odpowiednio dobrana kolorystyka stanowić będzie o jego wysokiej estetyce oraz obniży koszty użytkowania budynków.

Dzięki wykorzystaniu systemu dachowego EuroFala, który jest idealnym zamiennikiem pokrycia dachowego  starego typu można obniżyć koszty modernizacji o koszty  przebudowy konstrukcji nośnej, która w wielu przypadkach jest w dobrym stanie. Ponadto poprzez użycie  gąsiorów, wiatrownic, płyt świetlikowych oraz akcesoriów wentylacyjnych znacznie podniesiony zostanie standard oraz funkcjonalność całego budynku. Nowe pokrycie z systemu dachowego EuroFala będzie nowoczesne, funkcjonalne, estetyczne oraz bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Join the discussion 2 komentarze

  • Zadowolony pisze:

    Przy produkcji zwierzęcej blacha niestety nie sprawdziła się(korozja).Eurofala leży na dachu już 8 lat i wygląda na to,że jest to dobry materiał na budynki i wiaty.Transakcja mimo odległości przebiegła sprawnie i szybko.Mogę polecić ten materiał i firmę.Życzył bym sobie więcej takich rzetelnych wszelakich dostawców w rolnictwie…

  • Waldek pisze:

    Wielki plus.Za obsługę, wyliczenie,dostawę i cenę pokrycia.I to pomiędzy Świętami ,dziękuję.

Leave a Reply

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akcetpuj